Naša firma vyrába škárovku z buka a duba. Špecializujeme sa na dosky z priebežných lamiel, vyrábame ale aj dosky z dĺžkovo nadpájaných lamiel. Na sklade máme k dispozícii široký sortiment bukových a dubových formátov.

V našej ponuke je aj stavebné rezivo ako hranoly, dosky, foršne, strešné laty v cene už od 150 € bez DPH za m³

Ponúkame Vám širokú paletu rôznych výrobkov a polotovarov z masívneho dreva. V našej ponuke nájdete škárovku, hranoly, lišty, prahy, tyče, tatranský obklad, palubovku, osb dosky, palivové drevo a mnoho ďalších produktov.

Tento ekologicky čistý materiál má vďaka svojej mnohotvárnosti talent prispôsobiť sa akémukoľvek štýlu. Nevyhli sa mu ani moderné a minimalistické interiéry, kde si najväčšiu pozornosť získavajú dreviny bez lakov a moridiel, s olejovou úpravou. Prírodná štruktúra dreva totiž krajšie vynikne na pozadí čistých línií a jednoliatych plôch

Masívne lepené dosky sú jednovrstvové dosky, vyrobené z najkvalitnejšieho prírodného dreva. Vďaka tomu, že hotové dosky sú pevné a stabilné, sú ideálne pre vysokokvalitný nábytok a interiérové ozdobné dekoratívne prvky, ako schodiská, parapetné dosky, alebo na nosné konštrukcie. Na výrobu masívnych lepených dosiek sa používa hlavne buk, dub,  ale i jaseň a javor. Lamely vyrábané z týchto listnatých drevín, sú lepené spolu po celej svojej dĺžke a šírke, do veľkých formátov. Pred výrobou sú lamely vysušené na rovnakú vlhkosť, ako je vlhkosť hotových výrobkov. Výsledkom je výrobok, ktorý vyzerá skvele.