Kuchynské drezy sa vyrábajú z niekoľkých druhov materiálov a v niekoľkých povrchových úpravách. Výber je široký, záleží len na tom, čo od drezu očakávate a aké sú Vaše konkrétne estetické a funkčné požiadavky.

Drezy BLANKO = najvyžšia kvalita na trhu . V ponuke máme aj nerezové drezy a drezy SILGRANIT PuraDur.

SILGRANIT PuraDur. Neprekonateľný ľahko ošetrovateľný a tvrdý . Pre nové vynikajúce vlastnosti materiálu ponúka Silgranit – Pura Dur pri drezoch ľahkú ošetrovateľnosť a odolnosť farebných kompozitných materiálov. Je to jedinečný materiál.

Nerezové drezy sú spracované len s kvalitnej nereze, ktorá sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym  kontrolám kvality. Je to nehrdzavejúca nerez, má vynikajúce vlastnosti a je ideálny materiál vhodný pre kuchynské drezy. Môžu mať hladkú, hodvábne lesklú povrchovú úpravu alebo matný povrch z profilovaného nerezu. Vďaka svojmu neutrálnemu zafarbeniu sa dá nerez integrovať do každého kuchynského prostredia a aj po rokoch pôsobí tento materiál vysokokvalitne a brilantne. Nečistoty a baktérie sa na ňom spravidla len veľmi ťažko usádzajú či rozmnožujú. Nerez si aj pri minimálnej starostlivosti po desaťročia zachováva svoju hodnotu.

Granitové drezy pôsobia sviežo a moderne. Vďaka pestrej škále farieb vytvárajú veľa možných kombinácií farebného zladenia drezu s pracovnou doskou a kuchynskou batériou. Granitové drezy odolávajú opakovanému pôsobeniu horúcich a studených tekutín či nádob. Granit má antibakteriálne zloženie, ktoré zabraňuje usádzaniu sa a rastu baktérií a plesní. Štruktúra granitu zaisťuje odolnosť drezov voči bežne používaným chemickým prípravkom a saponátom.

Keramické drezy sa vyznačujú nadčasovou eleganciou a hladkými formami v atraktívnych farbách. Klasický vzhľad keramických drezov vhodne doplní a drez si tak aj po mnohých rokoch zachováva svieži farebný vzhľad. Povrch keramiky je hygienicky a zdravotne nezávadný, odolný voči škvrnám, chemikáliám a pachom. Keramické drezy majú zároveň vysoký stupeň odolnosti proti nárazom a poškriabaniu.