Kuchyne – Kuchynské pracovné dosky : Drevo

Buk
Dub
Jaseň

Masívne kuchynské dosky sú jednovrstvové dosky vyrábané z toho najkvalitnejšieho prírodného dreva. Na jeho výrobu sa používa predovšetkým bukové , dubové, jaseňové a javorové drevo. V ponuke škárovka lepená – je to lepená lamela ,použite lepila D4.V ponuke je aj TOP kvalita EXKLUVZÍV. Masívne dosky ponúkame v hrúbke 19 mm 27 mm 40 mm a  dlžkach do 5000 mm. Kuchynské pracovné dosky Vám ponúkame v 12-tich farebných odtieňoch. Farbenie dosiek je olejovaním. Pri olejovaní drevo vyzerá úplne prirodzene, dokonca, sa tak bude naozaj aj správať. Po ošetrení olejom ostávajú póry v dreve otvorené, drevo dýcha a je ľahko udržiavané a ekologicky nezávadné . Olej preniká do dreva a chráni ho zvnútra. Kuchynské masívne dosky ,vieme podľa požiadavky zákazníka aj povrchovo upaviť, technologiou kartáčovanie. Zároveň ponúkame výrobu na požadovaný rozmer a kompletné spracovanie na výslednú podobu. Všetky masívne materiály sú na predajni napropagované v reálnej podobe.
Prídite a presvečte sa !!!!!!

Kuchynské pracovné dosky : Laminát
Kronospan

Naša firma Vám ponúka široký výber kuchynských pracovných dosiek. Pracovné dosky sú vyrobené zo surovej drevotriesky, povrchovo upravené HPL- laminátom. Povrch pracovných dosiek na základe novej technológie pripomína drevo. Dosky sú hlboko štrukturované, ľahko umývateľné a sú odolné proti poškriabaniu. Sú ideálnym riešením pre kuchynské pulty, pre výrobu kuchynských stolov, a v ponuke sú aj zásteny, ktoré dnešný moderný zákazník nahrádza za klasickú obkladačku. Pracovné dosky, stolové dosky a zásteny ponúkame v rozmeroch :
4100x600x38 mm
4100x635x38 mm
4100x900x38 mm
4100x640x10 mm
Samozrejmosťou je že, firma Rosnička Vám ponúka kompletné služby na spracovanie pracovnej dosky, ako je porez, výrez na drez, zámkový spoj, ohranenie.

Kuchynské dosky Kronospan